Noodles – Beef Picante – 3 oz – 24 / Carton
- Take anywhere for a quick meal
- Microwavable and ready in 3 minutes
- Enjoy the essential noodle goodness
- Delicious on its own or mixed with your favorite ingredients
$20.46
Noodles – Beef Picante – 3 oz – 24 / Carton
| Categories | Food & Condiments, Snacks |
|---|---|
| Weight | 4.59 lbs |
| Dimensions | 15.2 × 9.2 × 4.1 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | NISSIN FOODS |
| Product Type | Ready-to-Cook Meal |
| Country of Origin | United States |
| Manufacturer | NISSIN FOODS |
| Manufacturer Part Number | 11612 |
| Manufacturer Website Address | https:/issinfoods.com/ |
| Brand Name | NISSIN FOODS |
| Product Name | Top Ramen Beef Picante Cup Noodles |
| Marketing Information | Take Top Ramen Beef Picante Flavor Cup Noodles anywhere. Ready in 3 minutes, it is portable and microwavable so you can enjoy all that noodle goodness on-the-go or at work. With no added MSG, the great taste you love has been stripped down to its essential noodle goodness. Delicious as is or tossed with your favorite ingredients, Top Ramen is always a simple pleasure. |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Product Type | Ready-to-Cook Meal |
| Meal Type | Noodles |
| Meal Weight | 3 oz |
| Flavor | Beef Picante |
| Country of Origin | United States |