3 oz – Chili – 24 / Carton
- Reduced sodium content
- No added MSG
- Chili flavor
- Perfect as is or tossed with your favorite ingredients
$20.49
3 oz – Chili – 24 / Carton
| Categories | Food & Condiments, Snacks |
|---|---|
| Weight | 4.59 lbs |
| Dimensions | 15.3 × 9.2 × 4.2 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | NISSIN FOODS |
| Product Type | Noodle |
| Country of Origin | United States |
| Manufacturer | NISSIN FOODS |
| Manufacturer Part Number | 11617 |
| Manufacturer Website Address | https:/issinfoods.com/ |
| Brand Name | NISSIN FOODS |
| Product Line | Top Ramen |
| Product Name | Top Ramen Chili Flavor |
| Marketing Information | Delicious as is or tossed with your favorite ingredients, Top Ramen Chili Flavor is always a simple pleasure. With reduced sodium content and no added MSG, the great taste you love has been stripped down to its essential noodle goodness. |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Product Type | Noodle |
| Pasta/Noodle Weight | 3 oz |
| Flavor | Chili |
| Country of Origin | United States |