HP 110 Volt Fuser Kit
SKU: HEWCE484A
$288.05
Additional information
| Categories | Printers, Scanners & Supplies, Printing Supplies |
|---|---|
| Weight | 7.7 lbs |
| Dimensions | 19.7 × 11.8 × 7.9 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Fuser |
| Country of Origin | China |
General Information
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | CE484A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Brand Name | HP |
| Product Name | Color LaserJet CE484A 110V Fuser Kit |
| Marketing Information | Ensure consistent color and optimum print quality every time with this easy-to-install fuser kit for your Hewlett-Packard Color LaserJet CP3520 Printer series, Color LaserJet CM3530 MFP series and LaserJet Enterprise 500 color M551 series. Actual yields for the 110-volt fuser kit vary based on images printed and other factors. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Fuser |
Miscellaneous
| Compatibility | HP Color LaserJet Printers:
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |











