Oki 44315101/02/03/04 Image Drum
SKU: OKI44315102
$179.99
Additional information
| Categories | Printers, Scanners & Supplies, Printing Supplies |
|---|---|
| Weight | 2.91 lbs |
| Dimensions | 14.7 × 9.1 × 5.9 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Oki |
| Product Type | Imaging Drum |
| Weight (Approximate) | 2.91 lb |
| Country of Origin | Thailand |
General Information
| Manufacturer | OKI Data |
| Manufacturer Part Number | 44315102 |
| Manufacturer Website Address | http://www.oki.com/us/ |
| Brand Name | Oki |
| Product Name | 44315101/02/03/04 Image Drum |
| Marketing Information | Image drum is designed for use with the Oki C610 Series. Drum yields 20,000 pages. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Imaging Drum |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.91 lb |
Miscellaneous
| Compatibility | OKI C610 Printer |
| Brand Compatibility | OKI |
| Device Supported | Printer |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Thailand |











