Sparco All-purpose Construction Paper
SKU: SPR22329
$4.25
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 0.8 lbs |
| Dimensions | 11.9 × 9 × 0.5 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Sparco |
| Product Type | Construction Paper |
| Features | Acid-free, Crack Resistant, Heavyweight, Smooth Textured |
| Product Color | Bright White |
| Height | 0.50" |
| Width | 9" |
| Length | 12" |
| Country of Origin | United States |





