Dart Quiet Classic 10-1/4″ Laminated Foam Plates
SKU: DCC10PWQR
$260.07
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 12.21 lbs |
| Dimensions | 21.06 × 21.06 × 16.88 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Dart |
| Product Type | Table Ware |
| Product Color | White |
| Product Material | FoamPlastic |
| Finishing | Glossy |
| Width | 10.3" |
| Diameter | 10.3" |
| Country of Origin | United States |




