HON Between HMPT3072NS Nesting Table
SKU: HONPT3072NSFF
$996.00
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 109 lbs |
| Dimensions | 81.13 × 31.88 × 10 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | HON |
| Product Type | Nesting Table |
| Features | Caster, Flip-top Surface, Scratch Resistant, Spill Resistant, Stain Resistant, Sturdy |
| Color/Finish | Shaker Cherry |
| Width | 72" |
| Depth | 30" |





