Diversey Disinfectant Cleaner Wipes
SKU: DVO5388471
$191.06
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 16.98 lbs |
| Dimensions | 13.78 × 10.39 × 8.97 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Diversey |
| Product Type | Disinfectant |
| Features | Fragrance-free, NPE-free, VOC-free |
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |
| Country of Origin | Canada |



