CloroxPro™ Total 360 Electrostatic Sprayer
SKU: CLO60025
$8,750.00
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 51.5 lbs |
| Dimensions | 29.3 × 18.3 × 12.3 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | CloroxPro™ |
| Product Type | Sprayer |
| Product Color | Gray |
| Height | 32" |
| Width | 12.5" |
| Length | 19" |
| Weight (Approximate) | 54.30 lb |
| Country of Origin | United States |












