Genuine Joe Microfiber Mop Charging Bucket
SKU: GJO03126
$87.50
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 5.93 lbs |
| Dimensions | 22.65 × 12.85 × 12.1 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Product Type | Bucket |
| Features | Graduated, Sealable Lid |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Plastic |
| Height | 10.3" |
| Width | 12.6" |
| Length | 20.5" |
| Country of Origin | China |




