Sadie 3-Fifteen Executive Leather Chair
SKU: BSXVST315
$468.00
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 39.25 lbs |
| Dimensions | 29.25 × 25.5 × 14.25 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Sadie |
| Product Type | Chair |
| Features | Comfortable, Durable, Padded Arm, Padded Back, Reclined, Tilt Lock, Tilt Tension |
| Height | 47.8" |
| Width | 28.3" |
| Depth | 30.8" |
| Country of Origin | China |










