Tripp Lite by Eaton Protect It! 6-Outlet Surge Protector 4 USB Ports 6 ft. Cord 1080 Joules Diagnostic LED Black Housing
SKU: TRPTLP66USBR
$59.99
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 1.83 lbs |
| Dimensions | 9.7 × 6.7 × 1.8 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Tripp Lite by Eaton |
| Product Type | Surge Suppressor/Protector |
| Power Cord/Cable Length | 6 ft |
| Height | 9.6" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 1.8" |
| Weight (Approximate) | 1.80 lb |
| Country of Origin | China |













