Lorell Faux Wood Outdoor Bench
SKU: LLR42689
$484.00
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 54.23 lbs |
| Dimensions | 74.8 × 20.87 × 6.1 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Lorell |
| Product Type | Sitting Bench |
| Features | Durable, Long Lasting |
| Height | 18.1" |
| Width | 18.1" |
| Length | 72" |
| Country of Origin | Taiwan |





