Lorell Ergomesh Executive Mesh Mid-Back Office Chair (86201) Frame
SKU: LLR86211
$320.00
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 41.89 lbs |
| Dimensions | 25.2 × 24.8 × 11.22 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Lorell |
| Product Type | Chair Frame |
| Features | Adjustable Arms, Comfortable, Ergonomic Design, Mesh Back, Seat Height Adjustment, Tilt Tension |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 40.5" |
| Width | 25.3" |
| Length | 23.5" |
| Country of Origin | Taiwan |


































