Advantus 6-Drawer Organizer
SKU: AVT34005
$107.49
Additional information
| Categories | Uncategorized |
|---|---|
| Weight | 10.5 lbs |
| Dimensions | 34.8 × 16 × 8 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Advantus |
| Product Type | Drawer Cart |
| Height | 13" |
| Width | 32" |
| Depth | 15.25" |
| Country of Origin | Taiwan |
Related products
Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

StarTech.com 6ft CAT6 Ethernet Cable – Green Snagless Gigabit – 100W PoE UTP 650MHz Category 6 Patch Cord UL Certified Wiring/TIA
$21.99Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Crayola Super Tips Washable Markers
$29.91Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Dart Quiet Classic 10-1/4″ Laminated Foam Plates
$260.07Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Solo Scored Tab Hot Cup Lids
$17.03Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Diversey Disinfectant Cleaner Wipes
$191.06Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Genuine Joe Microfiber Mop Charging Bucket
$87.50Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Fadeless Shiplap Design Board Art Paper
$33.35Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

uni uni-Paint PX-21 Oil-Based Paint Marker
$64.71Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Flavia Cucumber Lime Mint Infused Water Freshpack
$116.84Sign in to add to an existing list (or) to create a new list.

Purex Scented Crystals Multipurpose Powder Detergent
$113.20
Select Wishlist
Create Wishlist
Copy Wishlist
0
No products in the cart






