HP 110-Volt User Maintenance Kit
SKU: HEWCB388A
$390.21
Additional information
| Categories | Printers, Scanners & Supplies, Printing Supplies |
|---|---|
| Weight | 7.3 lbs |
| Dimensions | 19.4 × 13.7 × 9.3 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Printer Accessory Kit |
| Country of Origin | Japan |
General Information
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | CB388A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Brand Name | HP |
| Product Name | CB388A Maintenance Fuser Kit |
| Marketing Information | Use this maintenance fuser kit to maintain print quality and prevent paper jams in your HP LaserJet P4014 Series, P4015 Series and P4510 Series. 110-volt maintenance kit includes a fuser assembly, transfer roller, tray pickup rollers and gloves. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Printer Accessory Kit |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Environmental Compliance | Waste Electrical and Electronic Equipment Directive (WEEE) |
| Country of Origin | Japan |











