Oki Original LED Toner Cartridge – Black – 1 Each
SKU: OKI46508704
$149.99
Additional information
| Categories | Printers, Scanners & Supplies, Printing Supplies |
|---|---|
| Weight | 0.64 lbs |
| Dimensions | 11.6 × 3.5 × 3.3 in |
| Manufacturer | |
| Brand Name | Oki |
| Product Type | Toner Cartridge |
| Country of Origin | China |
| Print Color | Black |
General Information
| Manufacturer | OKI Data |
| Manufacturer Part Number | 46508704 |
| Manufacturer Website Address | http://www.oki.com/us/ |
| Brand Name | Oki |
| Product Name | 3.5K Black Toner for C332/MC363 |
| Marketing Information | Toner cartridge is designed for use in OKI Data C332dn and MC363dn color printers. It works with OKI's pioneering, HD Color LED printing technology to easily print graphics-rich documents on a wide variety of media. Easy-to-install cartridge yields approximately 3,500 pages. |
| Product Condition | Original |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Toner Cartridge |
Miscellaneous
| Compatibility | Okidata Printers:
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |














